سومین چهارشنبه نی نی سایتی با «زنان توانمند» برگزار شد
اخبار سمینار و کارگاه های من

سومین چهارشنبه نی نی سایتی با «زنان توانمند» برگزار شد

 سومین جلسه «زنان توانمند» با دو موضوع اصلی «تناسب اندام و تغذیه زنان» و «مادر کافی» در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به همت «نی‌نی‌سایت»برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که به عنوان سومین «چهارشنبه نی‌نی‌سایتی» برای مخاطبان این وبسایت و علاقمندان برگزار شد، زهرا علوی، مشاور مامایی و کارشناس ارشد طب ورزشی، درباره اقدام برای بارداری و موضوعات مرتبط با آن از جمله زمان اقدام و تخمک گذاری، روابط زناشویی در بارداری، مشکلات و مسائل مربوط به ناباروری برای حاضران صحبت کرد.
علوی در ادامه در خصوص ورزش قبل و حین بارداری و همینطور ورزش پس از زایمان اطلاعات مفیدی در اختیار حاضران گذاشت و از اهمیت تغذیه مادران در این دوران صحبت کرد.
سومین جلسه «زنان توانمند» با سخنرانی علیرضا صدیق‌منش، روانشناس و مشاور، با محوریت «مادر کافی» ادامه یافت و همراهان نی نی سایتی با موضوع‌های جالبی از جمله فنون شادی و رضایت از خود، اعتماد به نفس و عزت نفس، رضایت از زندگی زناشویی آشنا شدند.
به این ترتیب اولین دوره «زنان توانمند» بعد از 3 جلسه و با بیش از 20 موضوع مختلف و جذاب برای خانم‌ها به پایان رسید اما به زودی مجموعه «نی نی سایت» با برگزاری سمینارهای متنوع در خدمت مخاطبان وفادار خود خواهد بود.
لازم به ذکر است زمان برگزاری سمینارهای بعدی «نی نی سایت» متعاقبا اعلام خواهد شد.
منبع : نی نی سایت
علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *