سلام، به وب سایت من خوش آمدید.

درباره من

دانش آموخته در رشته مشاوره و راهنمایی و روانشناسی

مدت 7 سال با کودکان و مخصوصا بچه های بیش فعال کار کردم. همچنین طی 12 سال گذشته پس از کار کردن و سپری کردن دوره های مختلف در زمینه علوم شناختی، توانبخشی شناختی و کارکرد مغز و رفتارشناسی از یک سو، همچنین مطالعه در حیطه روانشناسی و مشاوره از سویی دیگر؛ با رویکرد روانشناسی مثبت نگر وبهبود کیفیت زندگی آشنا شدم و به دلیل به روز وجامع بودن این رویکرد و نیاز کنونی افراد جامعه برای داشتن زندگی با کیفیت ازاین روشها در مشاوره های خود استفاده می کنم.با استفاده از روشهای روانشناسی مثبت و بهبود کیفیت زندگی با هدف ایجاد و بالا بردن کیفیت زندگی هم وطنانم با افتخار آماده خدمت رسانی هستم.

با فعالیت های من بیشتر آشنا شوید.


در دنیای امروز ، نه فقط کمیت زندگی ، بلکه کیفیت زندگی وارزیابی که فرد از زندگیش دارد ، ارزش زیادی پیدا کرده است چرا که میزان لذتی که فرد از زندگی می بردومیزان رضایتی که از زندگی دارد مهمترین فرصت را برای داشتن یک زندگی شاد به او می دهد. هدف متخصصان در قرن اخیر ، یاری رساندن به دیگران جهت غلبه یافتن بر دردها ورنج هایشان بود .اگرچه این هدف درخور تحسین است ، اما برطرف کردن رنج ودرد کافی نیست .به انسانها باید کمک کرد تا توانمندی های خود را نشان داده ومنابع شخصی ونقاط قوت جدید خود را کشف کنند .

طی سالهای گذشته با برگزاری سمینارها و کارگاه های متعدد، فعالیت در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و مشاوره های فردی تلاش کردم تا قدم مثبتی برای بهبود کیفیت زندگی مخاطبین خود بردارم.

خلاصه ای از رزومه من را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

رزومه من

چطور با من ملاقات کنید ؟


علیرضا صدیق منش
شما می توانید برای اطلاع از روز و ساعت جلسات مشاوره و تنظیم وقت، از بخش ارتباط با من استفاده نمایید.
همچنین سوالات خود را از من بطور مستقیم از طریق کلینیک نی نی سایت بپرسید.(پس ازعنوان سوال قید بفرمایید علیرضا صدیق منش)