کارگاه آموزشی مادر خوب، مادر بد برگزار شد
اخبار اخبار کیفیت زندگی

کارگاه آموزشی مادر خوب، مادر بد برگزار شد

 کارگاه آموزشی مادر خوب، مادر بد برگزار شد

 

کلینیک مشاوره نی نی سایت: کارگاه آموزشی مادرخوب مادر بد در تاریخ 25 و 26 مهرماه با سخنرانی علیرضا صدیق منش روان شناس و مشاور (مدیر کلینیک مشاوره نی نی سایت) در خانه کودک وارش برگزار شد.

فرزندپروری وظیفه‌ای لذت‌ بخش، رشددهنده، سخت و چالش‌برانگیز است. به طور معمول، والدین امید دارند که فرزندانشان به بزرگسالانی سالم، پویا و سازنده تبدیل شوند اما در این مسیر دائماً با پیچیدگی‌هایی مواجه می‌شوند.

روشن است که مادران در رشد روان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند زیرا سال‌های اولیه، که به شدت حساس و تاثیرگذار هستند از تعامل نزدیک مادر و کودک شکل می‌گیرند.

خوشبختانه تحقیقات نشان داده‌اند که فرزندپروری، مهارتی آموختنی است و والدینی که به آموزش و آگاهی خود در این زمینه می‌پردازند نتایج بهتری دریافت می‌کنند.

در این کارگاه سعی بر این شد تا مادران هرچه بهتر با مفاهیم قرزند پروری و روشهای مناسب تربیتی آشنا شوند.

بخشی از عناوین مطرح شده در کاگاه:

  • مادر کامل یا مادر کافی
  • مواجه شدن با احساس های متناقض در رابطه مادر و کودک
  • مهم ترین اصول فرزند پروری که هر مادری باید بداند
  • سفر پرماجرای کودک
  • تک فرزندی، تقویت هوش و خلاقیت، نقش پدر، بازی، خانه، تلوزیون و فرزندان طلاق
  • پرسش و پاسخ درباره موضوعات مطرح شده.

کارگاههای آموزشی کلینیک مشاوره نی نی سایت با هدف بالا بردن اطلاعات مادران در زمینه های مختلف در نیمه دوم سال 97 برگزار خواهد شد. امیدواریم پاسخگوی استقبال گرم شما باشیم.

علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *