هشتمین دورهمی مامانا ، گروه درمانی
اخبار اخبار کیفیت زندگی

هشتمین دورهمی مامانا با حضور کارشناسان کلینیک نی نی سایت

هشتمین دورهمی مامانا با حضور کارشناسان کلینیک نی نی سایت

هشتمین “دورهمی مامانا” با حضور گروهی از مادران و کارشناسان کلینیک مشاوره نی نی سایت در تاریخ 12 آذرماه 97 برگزار خواهد شد.

دورهمی مامانا، مجموعه رویدادهای ویژه مادران است که به صورت گروهی و با حضور کارشناسان و متخصصین کلینیک نی نی سایت برگزار می‌شود و فرصتی برای درددل و گپ و گفت و صحبت از دغدغه ها و مشکلات را به مادران می‌دهد. کارشناسان هم براساس صحبت‌های مادران، نکاتی را مطرح می‌کنند و در صورت نیاز، مواردی را آموزش می‌دهند. برنامه این گروه ها، توسط  علیرضا صدیق منش روان شناس و مدیر کلینیک مشاوره نی نی سایت نظارت و راهبری می شود.

در طول برگزاری این دورهمی، فرزندان مادران در فضای ویژه کودکان، زیر نظر مربیان خانه کودک وارش بازی می‌کردند تا مادرانشان بتوانند در فضایی صمیمی و دوستانه، هم درد دل کنند و هم، لحظاتی شاد را تجربه کنند.

وسیله ها و اسباب بازی های جذاب و هیجان انگیز،استخر توپ ، تاب و سرسره ، ماشین ، ترامپولین ، الگوو کلی بازی های خلاقانه و شهر کوچک ( آشپزخانه، سوپر مارکت، رستوران، نجاری، ایستگاه پلیس و آتش نشانی و…)  از جمله امکانات خانه کودک وارش هستند.

تاریخ: دوشنبه، 12 آذر 97

ساعت: 10:30 الی 12:30

آدرس : خانه کودک وارش، شیخ بهایی، شهانقی، پلاک 41

علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *