سمینار کیفیت زندگی
اخبار اخبار کیفیت زندگی

سمینار کیفیت زندگی تمدید شد

سمینار کیفیت زندگی تمدید شد

در مورد شادی و شاد زیستن تعاریف بسیاری وجود دارد. بسیاری از فیلسوفان، نویسندگان و شعرا، دانشمندان و مشاهیر بزرگ دنیا هر کدام با دیدگاه و جهان بینی خود شادی و غم و رنج را تعریف کرده اند.
روانشناسان نیز در سالهای گذشته تحقیقات فراوانی در مورد انسان و شادی و غم انجام داده اند. امروزه روانشناسی با بررسی و تحقیقات گسترده در این مورد خاص نتایج بسیار جالبی را مطرح می کند.
حافظ شیرازی می فرماید:
هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار                                       کس را وقوف نیست که انجام کار چیست(حافظ)
نتایج این تحقیقات نشان می هد انسان های زیادی حتی با وجود امکانات خوب و گسترده و دستیابی به موفقیت های مهم باز هم در زندگی شاد نیستند از طرفی  بررسی افرادی که درسطح بالایی از سلامت روان و بهزیستی قرار دارند نشان می دهد که: این افراد در زندگی خود به یک معنی و مفهومی بالا تر دست پیدا کردن و توانستن از زندگی خود لذت ببرند.پاسخ به این سوال که چرا انسان امروز شاد نیست و اصولا چطور می توانیم در زندگی کیفیت ایجاد کنیم و هزاران پرسش دیگر همه و همه مواردی هستند که در روانشناسی مثبت نگر به آن اشاره می شود.
علیرضا صدییق منش، روانشناس و مدیر کلینیک نی نی سایت ضمن بیان مطالب بالا و تاریخچه ای کوتاه از سیر روانشناسی در دنیا افزود در مجموعه سمینار های کیفیت زندگی به  کیفیت رابطه فرد با فرد، فرد با سازملن، زن و شوهر و والدین با فرزندان و همه تر از همه کیفیت رابطه فردبا خودش پرداخته می شود.
در اولین سمینار کیفیت زندگی که پنجشنبه گذشته برگزار شد به معرفی کلی این سمینار و آموزش های لازم جت قدم بر داشتن در راه تجربه یک زندگی با کیفیت پرداخته شد.
این سمینار بنا به درخواست برگزار کنندگان و استقبال شرکت کنندگان در روز یکشنبه 4 تیرماه 96 تمدید خواهد شد.
(لازم به ذکر است درصورتی که روز یکشنبه به عنوان عید فطر اعلام شود این سمینار برگزار نخواهد شد و تاریخ برگزاری مجدد آن به زودی اعلام می شود)

 

علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *