اخبار اخبار کیفیت زندگی

سمینار کیفیت زندگی تمدید شد.

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار                                       کس را وقوف نیست که انجام کار چیست(حافظ)

در مورد شادی و شاد زیستن تعاریف بسیاری وجود دارد. بسیاری از فیلسوفان، نویسندگان و شعرا، دانشمندان و مشاهیر بزرگ دنیا هر کدام با دیدگاه و جهان بینی خود شادی و غم و رنج را تعریف کرده اند.
روانشناسان نیز در سالهای گذشته تحقیقات فراوانی در مورد انسان و شادی و غم انجام داده اند. امروزه روانشناسی با بررسی و تحقیقات گسترده در این مورد خاص نتایج بسیار جالبی را مطرح می کند.
نتایج این تحقیقات نشان می هد انسان های زیادی حتی با وجود امکانات خوب و گسترده و دستیابی به موفقیت های مهم باز هم در زندگی شاد نیستند از طرفی  بررسی افرادی که درسطح بالایی از سلامت روان و بهزیستی قرار دارند نشان می دهد که: این افراد در زندگی خود به یک معنی و مفهومی بالا تر دست پیدا کردن و توانستن از زندگی خود لذت ببرند.پاسخ به این سوال که چرا انسان امروز شاد نیست و اصولا چطور می توانیم در زندگی کیفیت ایجاد کنیم و هزاران پرسش دیگر همه و همه مواردی هستند که در روانشناسی مثبت نگر به آن اشاره می شود.
علیرضا صدییق منش، روانشناس و مدیر کلینیک نی نی سایت ضمن بیان مطالب بالا و تاریخچه ای کوتاه از سیر روانشناسی در دنیا افزود در مجموعه سمینار های کیفیت زندگی به  کیفیت رابطه فرد با فرد، فرد با سازملن، زن و شوهر و والدین با فرزندان و همه تر از همه کیفیت رابطه فردبا خودش پرداخته می شود.
در اولین سمینار کیفیت زندگی که پنجشنبه گذشته برگزار شد به معرفی کلی این سمینار و آموزش های لازم جت قدم بر داشتن در راه تجربه یک زندگی با کیفیت پرداخته شد.

این سمینار بنا به درخواست برگزار کنندگان و استقبال شرکت کنندگان در روز یکشنبه 4 تیرماه 96 تمدید خواهد شد.
(لازم به ذکر است درصورتی که روز یکشنبه به عنوان عید فطر اعلام شود این سمینار برگزار نخواهد شد و تاریخ برگزاری مجدد آن به زودی اعلام می شود)

علیرضا صدیق منش | روانشناس
روانشناس و مشاوره ، 12 سال سابقه ، سپری کردن دوره های توانبخشی شناختی و علوم اعصاب ، مشاور مرکز پژوهشی علوم اعصاب دانشگاه شهید بهشتی
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *