سمینار تقویت مغز کودک و نوجوان و مسابقه مغز برتر
اخبار اخبار کیفیت زندگی

سمینار تقویت مغز کودک و نوجوان و مسابقه مغز برتر

سمینار تقویت مغز کودک و نوجوان و مسابقه مغز برتر

مسابقه مغز برتر به عنوان سومین سمینار رایگان نی‌نی سایت ، توسط کلینیک مشاوره این سایت و زیر نظر مرکز پژوهشی علوم اعصاب شناختی رفتار در پالادیوم برگزار شد. در این سمینار، ابتدا آقای علیرضا صدیق‌منش، مدیر کلینیک مشاوره نی‌نی سایت و همچنین مدیر خدمات توان‌بخشی شناختی مرکز پژوهشی علوم اعصاب شناختی رفتار، در مورد مغز کودک و نوجوان و مسابقه مغز برتر توضیحاتی ارائه کرد.
سپس مسابقه مغز برتر با آموزش اولیه توسط آقای موسوی نماینده مرکز پژوهشی و مجری طرح ارزیابی شناختی مدارس و با مشارکت کودکان حاضر در سمینار، شروع شد.
پس از اجرای مسابقه هم توضیحاتی در مورد تقویت مغز کودک و نوجوان، هوش و آزمون‌های هوش، عملکرد مغز و همچنین گزارشی از پژوهش‌ها و آزمایش‌های انجام‌شده در ایران و جهان برای شرکت‌کنندگان داده شد.
مجموعه سمینارهای مادر کافی با دعوت مرکز خرید پالادیوم توسط کلینیک نی‌نی سایت در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود که جهت اطلاع از سایر سمینارها می‌توانید از این لینک استفاده نمایید.
منبع:نی نی سایت
0c518d05-194d-4968-a3dc-fa622cb302fc71da40c8-1e9e-43e0-958e-9de71b3ddbad
علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *