دومین «چهارشنبه نی‌نی‌سایتی» با «زنان توانمند» برگزار شد
اخبار سمینار و کارگاه های من

دومین «چهارشنبه نی‌نی‌سایتی» با «زنان توانمند» برگزار شد

 دومین «چهارشنبه نی‌نی‌سایتی» با «زنان توانمند» برگزار شد

دومین جلسه «زنان توانمند» با موضوع اصلی «ورزش و تغذیه زنان» در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به همت «نی‌نی‌سایت»برگزار شد.
در ابتدای این جلسه که به عنوان دومین «چهارشنبه نی‌نی‌سایتی» برای مخاطبان این وبسایت و علاقمندان برگزار شد،  علیرضا صدیق‌منش، روانشناس و مشاور، با صحبتی کوتاه درباره خودشناسی و اصول اولیه ارتباط، به معرفی کلی سرفصل‌های این جلسه پرداخت و حاضران را برای شنیدن صحبت‌های مرضیه سلیمانی، کارشناس ارشد مشاوره و راهنمایی و زهرا علوی، مشاور مامایی و کارشناس ارشد طب ورزشی آماده کرد.
سلیمانی با تمرکز بر دو مهارت از 12 مهارت اصلی زندگی، به دو موضوع ارتباط موثر و کنترل استرس پرداخت و سعی کرد در حد حوصله جمع، همراهان نی‌نی‌سایت را با روش‌های کنترل استرس در زندگی روزمره و نیز نکات کلیدی در تجربه روابط اثربخش آشنا کند.

در ادامه این جلسه نیز علوی، با صحبت در خصوص روش صحیح انجام فعالیت‌های روزمره و تمرکز ذهن برای حذف عوامل نامساعد اطراف، به ورزش‌ها و تغذیه مناسب دوران قاعدگی پرداخت.
گفتنی است سومین و آخرین جلسه از این دوره «زنان توانمند» چهارشنبه آینده، 25 بهمن‌ماه 1396، از ساعت 10:30 تا 12:30 در فرهنگسرای رسانه واقع در میدان قبا، با موضوع اصلی «مادر کافی» برگزار خواهد شد.

منبع: نی نی سایت

علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *