دومین سمینار رایگان بهداشت و سلامت جنسی 27 تیرماه 97
سمینار و کارگاه های من

دومین سمینار رایگان “بهداشت و سلامت جنسی” 27 تیرماه 97 برگزار می شود

دومین سمینار رایگان بهداشت و سلامت جنسی 27 تیرماه 97

نی نی سایت: مشکلات جنسی مسئله اصلی خیلی از زوجهای جوان است. زوجهای جوان و بی تجربه ای که نمی دانند برای برطرف کردن مشکلشان به چه مرکزی مراجعه کنند.هدف از آموزش جنسی ایجاد نگرش های سالم و بیان اطلاعات مناسب درباره ی موضوعات جنسی است و باید شامل آموزش هایی باشد كه به بهداشت روانی و سازگاری اجتماعی بینجامد و پیشامدهای ناشی از ناسازگاری اجتماعی و نابهنجاری های اخلاقی را به كمترین حد برساند. به دلیل اهمیت این آموزش ها کلینیک مشاوره نی نی سایت برای بالا بردن سطح دانش مخاطبین خود اقدام به برگزاری سمینار بهداشت و سلامت جنسی در دو نوبت کرده است.
نی نی سایت در این دو سمینار با کمک متخصصین زنان و مامایی و روانشناسان کلینیک ابعاد مختلف آموزش بهداشت و سلامت جنسی را بررسی می کند.

برنامه های آموزشی در سمینار دوم از سمینار های “چهارشنبه های نی نی سایتی” :

-آشنایی با لایه های زندگی جنسی
-هویت جنسی
-جهت گیری جنسی
-تمایل جنسی
-نقش جنسی
-عملکرد جنسی
-مشکلات جنسی

علیرضا صدیق منش، روانشناس و مشاور و زهرا علوی، کارشناس مامایی و کارشناس ارشد طب ورزشی کارشناسان این سمینار آموزشی هستند.

سمینار آموزش بهداشت و سلامت جنسی نی نی سایت 27 تیر، ساعت 11 الی 12:30 در شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی، جنب شهر کتاب ابن سینا، فرهنگ سرای ابن سینا برگزار می شود.

 

علیرضا صدیق منش | روان شناس
12 سال است که در رشته روانشناسی مشغول یادگیری هستم. به افراد کمک می کنم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. تمرکزم برنقاط قوت انسانهاست تا نقاط ضعف آنها و این کار را از طریق نظریه های جدید روانشناسی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما ایرانی ها مطابقت بیشتری دارد انجام می دهم.
http://sedighmanesh.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *